REKRUTACJA 2024/2025

Czesne w roku szkolnym 2024/2025 wynosi 550,00 zł. Zajęcia realizowane w ramach tej kwoty to między innymi:

• język angielski w ramach realizacji podstawy programowej,
  • zajęcia edukacyjno-rytmiczne (rytmika),
  • gimnastyka ogólnorozwojowa,
  • opieka psychologa,
  • profilaktyka logopedyczna,
  • zajęcia poszerzające kompetencje emocjonalno- społeczne,
  • religia/etyka (na prośbę rodziców).

Do kwoty czesnego należy doliczyć 18 zł dziennie za wyżywienie (za dni, w które dziecko jest w przedszkolu).

Rodzice mają prawo wyboru zajęć dodatkowych płatnych 60 zł miesięcznie (4 zajęcia po 30 min). Zajęcia dodatkowe do wyboru:

• programowanie / robotyka lego
  • taekwondo
  • taniec
  • zajęcia plastyczne
  • zajęcia sensoryczne
  • tenis
  • piłka nożna
  • zajęcia sportowe
  • zajęcia umuzykalniające wg koncepcji E.E.Gordona

Zajęcia będą organizowane po uzbieraniu grupy min. 10 osób. Istnieje możliwość zorganizowania innych zajęć – w zależności od potrzeb. Większość zajęcia dodatkowych odbywać się będzie po godzinie 13:30

OPŁATY WAKACYJNE (lipiec i sierpień) - przedszkole funkcjonuje cały rok kalendarzowy.

Więcej informacji w zakładce OFERTA.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i obowiązującym pakietem zniżek (tutaj).

Osoby zainteresowane prosimy o wydrukowanie znajdującej się poniżej Karty Zgłoszenia, wypełnienie oraz podpisanie jej i złożenie w Przedszkolu Akademickim WSG (mailowo lub osobiście - prosimy o telefoniczne umówienie godziny).

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA (do pobrania)

KARTA ZGŁOSZENIA DZIECKA DO PRZEDSZKOLA DO GRUPY INTEGRACYJNEJ (do pobrania)

Wraz z Kartą zgłoszenia dziecka do przedszkola należy dokonać wpłaty WPISOWEGO w wysokości 200 zł i dostarczyć potwierdzenie wpłaty.

Jest to jednorazowa, bezzwrotna opłata, która stanowi gwarancję przyjęcia dziecka do przedszkola, uczestnictwa dziecka w zajęciach adaptacyjnych oraz w diagnozie logopedycznej.

DANE DO WYKONANIA PRZELEWU:

Santander Bank Polska

nr rachunku:  69 1090 1072 0000 0001 3011 0992