Przedszkole Akademickie Uniwersytet Dziecięcy

Kliknij, aby przejść do strony WSG

4parents

Link do aplikacji: www.przedszkolewsg.4parents.pl 

4parents to jedyny na Polskim rynku system, który ZA DARMO udostępnia rodzicom aplikację mobilną, dzięki której rodzic ma „pod ręką” wszystkie niezbędne informacje o życiu przedszkolnym swojego dziecka.

Aplikacja 4parents dostępna jest w sklepach:

https://play.google.com/store/apps/detailsid=com.softwarehub.for_parents&hl=pl
https://itunes.apple.com/pl/app/4parents/id1191079838?l=pl&mt=8
https://www.microsoft.com/pl-pl/store/p/4parents/9p5pbct8tn0g


Aplikacja wymaga uruchomienia platformy 4parents po stronie przedszkola.  

Korzystając z 4parents nie zapomnisz już nigdy o ważnych dla Twojego dziecka rzeczach, bo masz w swoim smartfonie tablicę ogłoszeń i kalendarz!

Koniec z robieniem zdjęć tablicy ogłoszeń – dzięki DARMOWEJ aplikacji mobilnej 4parents możesz o tym zapomnieć. Wszystko masz pod ręką, bezpośrednio w aplikacji z dostępną funkcją komunikatów PUSH. Ale to dopiero początek możliwości jakie daje DARMOWA aplikacja 4parents! 

Chcesz zgłosić nieobecność dziecka? Nie ma nic prostszego, wejdź w aplikację i zrób to w 3 sekundy. Nigdy więcej nie spóźnisz się ze zgłoszeniem i nie zapłacisz np. dodatkowo za wyżywienie. Skoro o opłatach mowa: 4parents to także system płatności elektronicznych zintegrowany z NAJTAŃSZĄ na rynku platformą płatności BlueMedia.

Kilka kliknięć w aplikacji i opłaty za pobyt, wyżywienie, trafiają na rachunek przedszkola. Zapłać tak jak lubisz, BLIKiem, kartą czy poprzez bankowość elektroniczną. Od teraz karteczki z kwotami pozostawione w szatni Twojego dziecka przechodzą do lamusa. Oczywiście 4parents przypomni Ci o terminie płatności abyś uniknął odsetek.

Przedszkole - Wyższa Szkoła Gospodarki